Підвісна лампа Quintessentiale Ludlow полірований нікель QN-LUDLOW8-PN

- В наявності
- Код: 111311369
58 855 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Лампа підвісна Ludlow полірований нікель QN-LUDLOW8-PN. Стельові світильники є невід'ємною частиною інтер'єру, забезпечуючи належне освітлення та додаючи характеру кожному приміщенню. Завдяки різноманітності стилів і конструкцій, стельові світильники можна адаптувати до будь-якого інтер'єру, від сучасного до класичного. Параметри освітлення. Quintessentiale Лампа підвісна Ludlow полірований нікель QN-LUDLOW8-PN. забезпечує відмінне освітлення завдяки своїй потужності та кількості джерел світла. Лампа ця підтримує до 8 джерел світла, що дозволяє рівномірно розподілити світло в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 55,8cm мм |
| Глибина | 67cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Акрил |
| Мoдель | LUDLOW |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 103cm мм |
- Ціна: 58 855 ₴



