Підвісна лампа Quintiesse Willow 18xE14 czarno/złota QNWILLOW18CBK

- В наявності
- Код: 140164044
104 665 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse лямпа підвісна Willow 18xE14 чорна/золота QN-WILLOW18-CBK. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й декоративний акцент, який може повністю змінити характер приміщення. Лямпа підвісна Willow. від Quintiesse це чудовий приклад, як сучасні рішення можуть поєднуватися з елегантністю та витонченістю, створюючи унікальне освітлення для різних просторів. Параметри світла та ефективність. Лямпа підвісна Willow. підтримує аж 18 лампочок E14, що дозволяє досягти вражаючого світлового ефекту. Кожна лампочка може мати...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 82 см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | WILLOW |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 91,4см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 104 665 ₴

