Підвісна люстра Maytoni Puntes Mod043Pl 18G Modern Gold

- В наявності
- Код: 105471985
105 636 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Puntes Mod043Pl 18G Modern Pendant Lamp Gold. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням характеру і стилю. Ідеально підходять для різних просторів, від віталень до спалень, додаючи елегантності і функціональності. Один з унікальних моделей, який заслуговує на увагу, є. Maytoni Puntes Mod043Pl 18G Modern Pendant Lamp Gold. Освітлення на найвищому рівні. Люстра. Maytoni Puntes Mod043Pl 18G. пропонує відмінні параметри світла, які задовольнять навіть найвимогливіших користувачів. Оснащена одним джерелом...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MOD043PL-18G |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 77 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 105 636 ₴






