Підвісна світлодіодна лампа Maxlight Organic Ix33 45W 2200Lm 3000K Czarna P0419

- В наявності
- Код: 124320858
84 693 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Lampa Wisząca Led Organic Ix33 (33X1W + 4X3W) 45W 2200Lm 3000K Чорна P0419. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, завданням якого є забезпечення відповідного освітлення та надання характеру простору. Серед доступних на ринку моделей, люстра Maxlight вирізняється сучасним дизайном та високою функціональністю. Завдяки їй кожне приміщення отримає не лише яскравість, але й елегантність. Параметри світла. Люстра Maxlight пропонує. ефективне та яскраве освітлення. завдяки використанню сучасної технології LED. Продукт має. потужність...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 62 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 3W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Organic |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 84 693 ₴


