Підлогова лампа King Home TIFFANY różowa JL0019PINK

- В наявності
- Код: 133059832
96 568 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Лампа підлогова TIFFANY рожевий. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, не тільки забезпечуючи світло, але й будучи елементом декору. Ідеально підходять для різних приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс, ці лампи можуть підкреслити характер кожного інтер'єру. Завдяки різноманітним візерункам і стилям, стельові лампи пропонують широкий вибір, який задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Потужність і світлова ефективність. Лампа підлогова TIFFANY це не тільки естетика, але перш за все функціональність. Ця лампа підлогова підтримує. 5 джерел...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175cm мм |
| Глибина | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W, 200W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Tiffany |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи та світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 96 568 ₴

