Підвісна лампа Eglo Penaforte 39274

- Немає в наявності
- Код: 56217661
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Penaforte (39274). Люстри - це невід'ємний елемент будь-якого інтер'єру, що виконує як практичну, так і декоративну функцію. Серед широкого вибору варто звернути увагу на сучасні рішення, які вирізняються як дизайном, так і функціональністю. Одним з таких продуктів є Eglo Penaforte (39274), підвісна лампа, яка поєднує в собі елегантність з передовою технологією LED. Параметри світла. Підвісна лампа Eglo Penaforte (39274) оснащена трьома джерелами світла LED загальною потужністю 18,5W кожне. Завдяки цьому лампа здатна випромінювати потік...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 18,5W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴

