Підвісна лампа MD18001067-30A GD MD1800106730AGD

- В наявності
- Код: 141101465
76 413 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MD18001067-30A GD. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й стиль та атмосферу. Вони універсальні і можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, кухня, спальня чи офіс. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. MD18001067-30A GD. , що пропонується відомим виробником Italux. Світлова ефективність. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її здатність ефективно освітлювати простір. MD18001067-30A GD. оснащена аж 30 вбудованими джерелами...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83cm мм |
| Глибина | 83cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 30 джерел |
| Матеріал | Сталь, Скло, Акрил |
| Мoдель | PROVENZA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 76 413 ₴

