Підвісна лампа Quintessentiale Vida oksydowane złoto QN-VIDA-13P-L

- В наявності
- Код: 111311403
182 954 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Лампа підвісна Vida оксидоване золото QN-VIDA-13P-L. Стельові світильники - це невід'ємний елемент оформлення інтер'єру, який впливає на атмосферу і функціональність простору. З їхньою допомогою можна не тільки ефективно освітити приміщення, але й додати йому характеру і стилю. Серед різноманітних пропозицій на ринку, лампа підвісна Vida від компанії Quintessentiale вирізняється унікальним дизайном і високою якістю виконання. Параметри освітлення. Quintessentiale лампа підвісна Vida - це перш за все відмінне джерело світла. Завдяки можливості установки аж 13 енергоощадних ламп LED E14,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 106,5см мм |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Vida |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 91,4см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 182 954 ₴


