Підвісна лампа Quintessentiale Nula QN-NULA-12P

- В наявності
- Код: 111311381
71 440 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Лампа підвісна Nula QN-NULA-12P. Стельові світильники відіграють надзвичайно важливу роль в оформленні інтер'єрів, не лише забезпечуючи світло, але й додаючи стилю та характеру кожному приміщенню. Вони універсальні і можуть використовуватися в різних просторах, від віталень до кухонь, спалень чи офісів. Лампа підвісна Nula QN-NULA-12P. компанії Quintiesse є відмінним прикладом сучасного освітлення, яке поєднує в собі функціональність та естетику. Параметри світла. Лампа підвісна Nula. пропонує виняткову ефективність освітлення завдяки оснащенню 12 джерелами світла. Кожне з...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 197 см мм |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Nula |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 83,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 71 440 ₴

