Підвісна лампа Ideal Lux Luxor Sp12116235

- В наявності
- Код: 45697278
97 881 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Luxor Sp12116235. Люстри - це невід'ємний елемент кожного добре освітленого інтер'єру. Обираючи відповідну люстру, ми можемо суттєво вплинути на атмосферу та функціональність приміщення. Ці люстри знаходять застосування в різних кімнатах, від віталень і спалень до кухонь і ванних кімнат. У цьому описі ми представляємо деталі щодо. Ideal Lux Luxor Sp12116235. - підвісної лампи, яка чудово поєднує сучасність з елегантністю. Світловий потік. Підвісна лампа. Ideal Lux Luxor Sp12116235. оснащена. 12 джерелами світла. , що забезпечує відмінне освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 600см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 97 881 ₴

