Підвісна люстра Maytoni Revero Mod085Pl 16Bs Neoclassic Brass

- В наявності
- Код: 105472055
60 181 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Revero Mod085Pl 16Bs Neoclassic Pendant Lamp Brass. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і атмосферу. Вони є ідеальним вибором для різних приміщень, від віталень до спалень, де виконують як практичну, так і декоративну функцію. Один з унікальних моделей, доступних на ринку, це Maytoni Revero Mod085Pl 16Bs Neoclassic Pendant Lamp Brass, який поєднує в собі елегантність і сучасність. Параметри світла. Maytoni Revero. випромінює світло з максимальною потужністю 40W, що дозволяє ефективно освітлювати простір. Лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MOD085PL-16BS |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 60 181 ₴




