Підвісна світлодіодна лампа Elstead Horizon Led Linearna Qnhorizonledlp100Teak

- В наявності
- Код: 184003026
88 000 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Horizon QN-HORIZON-LED-LP-100-TEAK LED 46W 3000K коричнева в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Vivien виготовлена з практичних і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19,5 см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Фанера, Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи та звиси |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 88 000 ₴


