Підвісна світлодіодна лампа Altavola Design Okręgi La073/P_200_In_4K_Black AD0286

- В наявності
- Код: 113529016
91 911 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Okręgi Wisząca La073/P_200_In_4K_Black. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, приносячи не тільки світло, але й стиль до приміщень. Завдяки їм можна створити унікальну атмосферу в вітальні, спальні чи офісі. Серед широкого асортименту люстр на особливу увагу заслуговує підвісна лампа. Altavola Design Okręgi Wisząca La073/P_200_In_4K_Black, яка поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Параметри світла. Потужність джерела світла становить 75W, що в поєднанні з. інтегрованим джерелом LED. гарантує високу ефективність освітлення. Лампа...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 200 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 75W Вт |
| Марка | Altavola design |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Світлодіодні Округи |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Готельна, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 200cm мм |
| Енергетичний клас | B |
- Ціна: 91 911 ₴

