Коробка vidaXL для зберігання 60x40x41см з натурального дерева манго 4016751

- Немає в наявності
- Код: 188810832
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скриня для зберігання 60 x 40 x 41 см з масиву мангового дерева. Ця рустикальна коробка для зберігання є універсальною перлиною для будь-якої вітальні або спальні завдяки своєму природному, сирому вигляду. Створена, щоб підняти атмосферу в будь-якому інтер'єрі, поєднує стиль з функціональністю. Показує красиву суміш бронзи та чорного, що надає їй земляний тон, який чудово підходить до багатьох декоративних стилів. Незалежно від того, чи зберігаєте ви в ній пледи, книги чи сезонний одяг, ця коробка підтримує порядок і чистоту, не псує приміщення. Матеріали: Виготовлено...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 41cm мм |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴






