Оперативна пам'ять Afox GAMING DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 AFLD432PH1CAD

- В наявності
- Код: 184609727
15 734 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AFOX Пам'ять PC - DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 XMP2 Red. Пам'ять PC DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 XMP2 RedЦя пам'ять є ключовим елементом кожного комп'ютера, який впливає на його продуктивність і плавність роботи. Завдяки загальній ємності 32GB та частоті шини пам'яті 3200 MHz, користувач може насолоджуватися швидкою і стабільною роботою системи навіть під час роботи з найбільш вимогливими додатками. У комплекті є дві пам'яті ємністю 16GB кожна, що дозволяє використовувати функцію Dual Channel, збільшуючи продуктивність комп'ютера. Додатково, низькі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AFOX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Затримка | CL16 |
| Код виробника | AFLD432PH1CAD |
| Кількість модулів | 2 |
| Мoдель | 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 XMP2 Red |
| Об'єм | 32GB мл |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 3200MHz |
- Ціна: 15 734 ₴



