Диван з функцією сну vidaXL чорний 90x200см оксамит 1005721

- В наявності
- Код: 162125795
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Диван з функцією сну, чорний, 90x200 см, оббитий оксамитом. Цей меблевий виріб 2-в-1, що виконує функцію як ліжка, так і дивана, стане практичним і привабливим доповненням до вашої вітальні або спальні. Багатофункціональне денне ліжко: цей диван може слугувати як диван вдень або як ліжко вночі, пропонуючи швидкий спосіб на ніч для гостей. Зручність: диван з функцією сну оббитий оксамитом. Оксамит - це м'яка і зручна тканина, яка приємна на дотик. Додатково спинка і підлокітники ліжка для гостей були заповнені губкою, щоб забезпечити більший комфорт сидіння. Надійний і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Метал, Тканина, Масивне дерево |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Велюр |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 10 485 ₴








