Круглий стіл Signal Aster дуб/чорний 7517

- В наявності
- Код: 107245555
9 528 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл круглий ASTER 120x120 дуб/чорний лофт SIGNAL. Круглий стіл для їдальні на металевій основі. Стіл ASTER - це відмінна пропозиція для інтер'єрів, оформлених у лофтовому та сучасному стилі. Стільниця має круглу форму, виготовлена з плити MDF, покритої шпонованим дубом. Основу складає цікаво зварений чорний метал. Стіл надзвичайно міцний і витривалий, а при цьому виглядає сучасно та оригінально. Меблі сподобаються людям, які цінують природу та люблять поєднання металу з деревом. Матеріал: стільниця: MDF + шпон, основа: метал. Колір: дуб / чорний мат. Розміри: довжина: 120 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 120см мм |
| Діаметр | 120см |
| Довжина: | 120см мм |
| Додаткова інформація | Не розкладається |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 120 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Плита MDF |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Круглий |
| Цвет мебели | Дуб чорний |
| Колір стільниці | Дуб натуральний |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 9 528 ₴







