Шафа для взуття з масиву горіхового дерева 55x20x104см

- В наявності
- Код: 86312191
9 120 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа для взуття, 55x20x104 см, масив горіхового дерева. Меблі для взуття відіграють ключову роль в організації простору в кожному домі. Дозволяють підтримувати порядок та забезпечують зручне місце для зберігання взуття, що є важливим, особливо в передпокоях і коридорах. Обираючи відповідну шафу, варто звернути увагу на різні аспекти, такі як стиль, матеріали та функціональність, які дозволять адаптувати її до власних потреб. Матеріал і оздоблення. Шафа для взуття, виготовлена з масиву горіхового дерева, є гарантією міцності та надійності. Природні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 104 см мм |
| Глибина | 20см мм |
| Кількість дверей | 3 |
| Максимальна кількість пар взуття | 10 |
| Матеріал | Дерев'яні |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Шафи з дверцятами |
| Тип дверей | Поворотні |
| Тип встановлення | Підлогові |
| Цвет мебели | Горіховий |
| Ширина | 55 см мм |
- Ціна: 9 120 ₴

