Шафа Ml Meble Nevio 01 дуб Artisan 7441

- В наявності
- Код: 107245530
9 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мала шафа NIKOLA 1D польського виробництва. Шафа NIKOLA 1D - це компактна, однодверна шафа, яка була спроектована з думкою про оснащення передпокою. Шафа в передпокої забезпечить місце для зручного зберігання верхнього одягу домочадців, що дозволить зберегти порядок у коридорі чи в тамбурі. Корпус і фасад шафи виготовлені з високоякісної ламінованої плити, а її краї оброблені краями ABS, що підвищує міцність меблів на механічні пошкодження. Додатково так оброблений меблі стійкий до дії високої температури і вологи, але перед...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ML Meble |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200см мм |
| Глибина | 34 см мм |
| Додаткова інформація | Шафа з обладнанням |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал | Меблева плита, ламінована плита, ламінована деревинно-струменева плита |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип дверей | Поворотна |
| Цвет мебели | Дуб артизан |
| Колір фасадів | Дуб артизан |
| Ширина | 55 см мм |
- Ціна: 9 684 ₴




