Масажне крісло Vidaxl розкладне сіре оббите штучною шкірою 372399

- В наявності
- Код: 163214970
12 782 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Ручна функція відкидання: з правого боку крісла знаходиться ручка. Витягуючи ручку, можна вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для себе позиції. Ця функція дозволяє відхилити максимум на 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову витягуючи ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Мoдель | 372399 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 12 782 ₴




