Комод Vidaxl білий глянцевий 60x35x76см

- Немає в наявності
- Код: 86038904
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комод білий глянцевий, 60x35x80 см, ДСП. vidaXL. Колір: Array. Розмір: Array. Меблі стануть ідеальним доповненням вашої кімнати завдяки багатьом можливостям їх практичного використання. Комод виготовлено з глянцевої ДСП, що надає йому вишуканого вигляду, забезпечуючи при цьому виняткову стабільність і міцність. Крім того, обладнаний 8 ящиками, комод забезпечує безліч місця для зберігання різних предметів, що допоможе підтримувати порядок у кімнаті. Глянцевий комод легко чистити. Колір: білий. Матеріал: плита...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | ДСП |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Глянець |
| Ручки | Без ручок |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

