Комод Topeshop Umo P8 120 антрацит дуб Artisan TS_M8120.ADA

- В наявності
- Код: 137079517
10 078 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комод MALWA M8 120 - антрацит / дуб артісан. Розміри: Глибина: 40 см. Ширина: 120 см. Висота: 97 см. Новинка в нашій пропозиції. Сучасний великий комод на 8 шухляд. Серія: MALWA. Модель: M8 120. Колір: Корпус: антрацит. Фронт: дуб артісан. Сучасний комод з колекції MALWA - це функціональний і місткий меблевий виріб, який облаштує інтер'єр вашої спальні, вітальні або дитячої кімнати. Універсальний вигляд задовольнить вимоги всіх, хто цінує поєднання простоти та елегантності. Мінімалістична конструкція. Сучасне і стильне поєднання модних кольорів: антрацит і дуб артісан. Безручкове...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Глибина ящика | 2 см см |
| Додаткова інформація | Блокування ящиків |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 8 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Ручки | Без ручок |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Дуб артизан |
| Колір фасадів | Дуб артизан |
| Ширина | 97 см мм |
- Ціна: 10 078 ₴






