SSD-диск Silicon Power US75 2TB M.2 PCIe Gen4x4 NVMe 1.4 7000/6500 MB/s (SP02KGBP44US7505)
- В наявності
- Код: 175786220
15 826 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SSD-диск Silicon Power US75 2TB M.2 PCIe Gen4x4 NVMe 1.4 7000/6500 MB/s. SSD-диск Silicon Power US75 об'ємом 2TB - це інноваційний компонент, розроблений для найвимогливіших користувачів, які цінують надійність та виняткову продуктивність. Використовуючи передову технологію PCIe Gen4x4 та інтерфейс NVMe 1.4, цей диск досягає вражаючих швидкостей читання до 7000 MB/s та швидкостей запису до 6500 MB/s. Незалежно від того, чи ви запалений гравець, творець контенту чи професіонал, що займається обробкою відео, диск US75 забезпечує значне покращення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4mm мм |
| Глибина | 80mm мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Мoдель | US75 |
| Надійність MTBF | 1 500 000 h |
| Об'єм | 2TB мл |
| Роз'єм | M.2 |
| Швидкість записування | 6500MB/s |
| Швидкість читання | 7000MB/s |
| Тип пам'яті | SLC |
| Формат | M.2 |
| Ширина | 22mm мм |
- Ціна: 15 826 ₴

