Прямокутний стіл Signal Mosso I білий дуб 120x75

- В наявності
- Код: 42064124
9 619 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Stіл Mosso I Білий Дуб 120x75. Стіл - це один з ключових елементів в кожному інтер'єрі, що поєднує функціональність з естетикою. Він виконує роль місця для прийому їжі, спільних зустрічей та сімейних розмов. Вибір відповідного меблю, який буде як практичним, так і елегантним, має принципове значення. Модель Mosso I в кольорі білого дуба - це відмінна пропозиція для людей, які цінують мінімалістичний дизайн у скандинавському стилі. Дизайн і функціональність. Цей мебель чудово вписується в принципи скандинавського стилю, що вирізняється простими формами, світлими...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 75см мм |
| Довжина: | 120см мм |
| Додаткова інформація | Нерозкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 120 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Плита MDF |
| Стиль | Скандинавський |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Натуральний дуб |
| Колір стільниці | Білий |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 9 619 ₴

