Круглий стіл Signal Amadeo 80 Fi чорний горіх

- В наявності
- Код: 166415495
9 750 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Meble Стіл Amadeo 80 Fi Чорний Горіх. Круглий стіл. Amadeo 80 Fi. в кольорі чорного горіха - це унікальний меблевий виріб, який може стати центральною частиною будь-якого інтер'єру. Його мінімалістичний дизайн чудово вписується в. сучасні рішення. , а тепла кольорова гама додає затишку кожному приміщенню. Завдяки своїй формі, стіл. Amadeo. запрошує до спільних прийомів їжі та зустрічей, створюючи сприятливу атмосферу в колі родини та друзів. Матеріал і обробка – елегантність і довговічність. Стіл виготовлений з. високоякісних матеріалів. , що забезпечує його тривале...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 80см мм |
| Діаметр | 80см |
| Довжина: | 80см мм |
| Додаткова інформація | Не розкладається |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Плита MDF |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Круглий |
| Цвет мебели | Горіховий |
| Колір стільниці | Горіховий |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 9 750 ₴



