Блок живлення FSP/Fortron VITA 850 GM W 85+G 850W F-Mod. білий ATX/GEN (PPA8504214)

- В наявності
- Код: 179626518
7 992 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Блок живлення FSP VITA-850GM W 850W 80+ Gold ATX 3.1 Білий. FSP VITA-850GM W. це. потужний блок живлення. , який відповідає стандартам. ATX 12V V3.1. та. EPS 12V V2.92. Характеризується високою ефективністю, що досягає. понад 90%. при типовому навантаженні, що підтверджує. сертифікат 80 PLUS Gold. Включення. японських конденсаторів. 105°C та потужного. 120-мм вентилятора з гідравлічним підвісом. забезпечує оптимальне охолодження та тривалу стабільність роботи. Блок живлення був спроектований з урахуванням легкості установки завдяки. модульній конструкції кабелів. , що також покращує. потік...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 mm мм |
| Глибина | 86 mm мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 mm мм |
| Мoдель | VITA GM W |
| Модульне кабелювання | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 850 W Вт |
| Сертифікат | 80 Plus Gold |
| Стандарт | ATX |
| Ширина | 140 mm мм |
- Ціна: 7 992 ₴

