Тумба RTV vidaXL з LED підсвіткою сірий дуб 240x35x40см 3152728

- В наявності
- Код: 143270380
12 453 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця модна та практична телевізійна тумба з LED-підсвіткою безумовно стане центральною частиною вашої кімнати. Практичний матеріал: деревоподібний матеріал відрізняється винятковою якістю та гладкою поверхнею, а також міцністю, стабільністю та стійкістю до вологи. Кольорові LED-лампочки: тумба містить RGB LED-підсвітку з різними варіантами зміни кольорів, що дозволяє автоматично змінювати режими світіння. LED-підсвітка підкреслює сучасний стиль меблів і доповнює його модний характер. Великий простір для зберігання: тумба під ТВ пропонує зручне місце для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Матеріал | Масив дерева |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Коричневий |
| Цвет мебели | Сірий |
| Колір фасадів | Сірий |
| Ширина | 240см мм |
- Ціна: 12 453 ₴

