Масажне крісло vidaXL розкладне чорне оббите тканиною 373476

- Немає в наявності
- Код: 163514930
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє відхилити на максимум 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Глибина | 57 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

