Комод Topeshop сучасний великий на 8 шухляд M8 120 чорний

- В наявності
- Код: 71628775
10 013 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
M8 MALWA КОМОДА 120CM 8 ШУФЛАД ЧОРНИЙ. TOP E SHOP ✅. ✔️. ➡️. Час відправки (в годинах): 168. Стиль: Сучасний. Дзеркало: Ні. Матеріал стільниці: ДСП. Колір поверхні: Монохромний. Кількість шухляд: 8. Колір продукту: Чорний. Матеріал рами: ДСП. Тип обробки рами: Матовий. Ручка(и): Ні. Глибина продукту: 400 мм. Висота продукту: 970 мм. Ширина продукту: 1200 мм. Попередження: Переконайтеся, що комода стабільно стоїть і, за потреби, закріплена до стіни, щоб уникнути перекидання., Будьте обережні під час монтажу, щоб не пошкодити краї або поверхню., Не...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Глибина ящика | 33 см см |
| Додаткова інформація | Блокування ящиків |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 6 |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | Без ніжок |
| Оздоблення | Матова |
| Ручки | Без ручок |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір фасадів | Чорний |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 10 013 ₴

