Гойдалка крісло-качалка vidaXL з каучуковими ніжками світло-сіра оксамитова 329363

- В наявності
- Код: 132308652
11 469 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Крісло-Гойдалка З Каучуковими Ніжками Світло-Сірий Вельвет 329363. Крісло є невід'ємним елементом кожного простору, додаючи йому характеру та впливаючи на комфорт відпочинку. Вірно підібрана модель, така як світло-сіре крісло-гойдалка від VidaXL, це відмінне поєднання стилю та зручності, яке підійде для багатьох інтер'єрів. Завдяки високоякісним матеріалам та продуманій конструкції, це крісло стане функціональним і естетичним доповненням до вашого інтер'єру. Матеріал і розміри. Оббивка меблів виконана з високоякісного вельвету, що є не тільки приємним на дотик,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97cm мм |
| Висота сидіння | 44cm см |
| Глибина | 55cm мм |
| Максимальне навантаження | 100kg |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Тканина |
| Тип | Качалка |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 11 469 ₴

