Блок живлення Lian Li Sp750 Sfx Gold білий 750W 80+ Sp750W

- В наявності
- Код: 141701442
9 108 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Блок живлення Lian Li SP750 Gold SFX Білий 750W. SP750W - стильний, високопродуктивний блок живлення, який ідеально підходить для малих ПК, одночасно підтримуючи енергоємні компоненти. SP750W оснащений вентилятором з гідравлічним підшипником діаметром 92 мм, який працює при нульових обертах до 40% навантаження, щоб досягти мінімального рівня шуму. Високоякісні японські електролітичні конденсатори забезпечують високу довговічність і тривалу надійність, а також найвищу стабільність. Повністю модульний блок живлення забезпечує всі необхідні кабелі в оплетці відразу після вилучення з...
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | SFX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 64 мм мм |
| Глибина | 100 мм мм |
| Марка | Lian-Li |
| Мoдель | SP750 Gold SFX |
| Модульне кабелювання | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 750 W Вт |
| Сертифікат | 80 Plus Gold |
| Стандарт | SFX |
| Ширина | 125 мм мм |
- Ціна: 9 108 ₴

