Унісекс годинник Timex TW2V42400 Waterbury Chronograph

- В наявності
- Код: 139301420
12 610 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Timex TW2V42400. Механізм. Кварцовий механізм, що використовується в годиннику, живиться від батареї, що робить його майже бездоглядним. Додатковою перевагою є дуже висока точність вимірювання. Модель має 2-річну гарантію виробника, що визнається всіма авторизованими сервісами. Призначення. Американські годинники - це квінтесенція стилю. Чудовий вибір для людей, які люблять виходити за рамки. Динамічний дизайн підкреслює його спортивний характер. Циферблат. Сірий колір циферблату в цьому годиннику надає йому елегантності та робить його позачасовим. Аналоговий циферблат у годиннику - це найбільш традиційний і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 100м м |
| Висота корпусу | 13 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина браслета | 205 мм мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 125 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 95 мм мм |
| Додаткові характеристики | Немає |
| Застежка | Метелик |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | Waterbury Chronograph TW2V42400 |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | США |
| Тип | Унісекс |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Підсвітка, Водонепроникна |
| Колір | Сріблястий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина | 20 мм мм |
| Ширина корпусу | 41 мм мм |
| Ширина кріплення | 20 мм мм |
- Ціна: 12 610 ₴


