Масажне крісло vidaXL розкладне світло-сіре оббите тканиною 371763

- В наявності
- Код: 161989876
13 319 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно націлити тиск. Крім того, за допомогою пульта можна вибирати різні програми масажу. Функція масажу живиться...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45 см см |
| Глибина | 56,5 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Мoдель | 371763 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 47 см мм |
- Ціна: 13 319 ₴




