Крісло Intesi Bali натуральне

- В наявності
- Код: 182434379
10 708 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крісло Bali натуральне - унікальний меблевий виріб для тих, хто цінує комфорт і естетику. Intesi представляє Крісло Bali натуральне, яке поєднує в собі елегантність і комфорт. Цей стильний меблевий виріб, виконаний з натуральних матеріалів, таких як каучукове дерево і плетений PE, внесе в ваш інтер'єр атмосферу релаксу і спокою. Його простий, але вишуканий дизайн робить його придатним для багатьох оформлень - від сучасних до бохо. Крісло Bali - це не лише естетика, але й функціональність. Завдяки своїй ергономічній конструкції забезпечує зручність, а світла, натуральна кольорова гама робить його ідеальним...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | INTESI |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 71 см мм |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Іова лоза, Натуральна шкіра, Масивне дерево |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина | 64 см мм |
- Ціна: 10 708 ₴




