Гойдалка крісло-качалка vidaXL з каучуковими ніжками коричневий оксамит 329371

- Немає в наявності
- Код: 132308665
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гойдалка з каучуковими ніжками, коричнева, оксамитова. Гойдалка є відмінним поєднанням стилю та функціональності. Висока якість виконання та матеріали роблять цей необхідний елемент інтер'єру. Завдяки оббивці з м'якого на дотик оксамиту ви можете насолоджуватися оптимальним комфортом під час сидіння. Додатково це гойдалка для вітальні підтримується на ніжках з масиву каучукового дерева, які забезпечують стабільність меблів. Колір: коричневий. Матеріал: оксамит (100% поліестер), дерево каучукового дерева. Матеріал наповнення: поролон...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97cm мм |
| Висота сидіння | 44cm см |
| Глибина | 55cm мм |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Тканина |
| Тип | Качалка |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Жовтогарячий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

