Комод Vidaxl Alta білий 77x35x73см сосна

- В наявності
- Код: 163251891
10 433 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Комод ALTA, білий, 77x35x73 см, соснове деревоДерев'яний комод з позачасовим виглядом стане чудовим доповненням до вашого дому. Масив соснового дерева: це красивий, натуральний матеріал. Має просту структуру волокон, а сучки надають йому унікальний, рустикальний вигляд. Виконаний з масиву соснового дерева комод є міцним і стабільним.Багато місця для зберігання: шафа має 5 шухляд різних розмірів, що забезпечує достатньо місця для задоволення різних потреб у зберіганні та дозволяє підтримувати порядок.Дерев'яні ручки: комод оснащений дерев'яними ручками, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Матеріал | Масив дерева |
| Ніжки | Без ніжок |
| Стиль | Рустикальний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 77 см мм |
- Ціна: 10 433 ₴

