Масажне крісло розкладне сіре оббите тканиною 13452-329314

- Немає в наявності
- Код: 121986634
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно націлити тиск. Крім того, за допомогою пульта можна вибирати різні програми масажу. Функція масажу живиться...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 53cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Тканина, Масивне дерево |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Мoдель | vidaXL |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажний, Розсувний, З підніжкою |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴






