Материнська плата Gigabyte B760 G X WF6E GEN5 B760GXWF6EGEN5

- В наявності
- Код: 188318584
9 304 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Gigabyte B760 Gaming X WIFI6E GEN5. Чіпсет: Intel B760. Сокет: 1700. Формат плати: ATX. Кількість банків пам'яті: 4x DIMM. Максимальна ємність пам'яті: 256 GB. Підтримувані пам'яті: DDR5 7600(OC)/7400(OC)/7200(OC)/7000(OC)/6800(OC)/6600(OC)/6400(OC)/6200(OC)/6000(OC)/5800(OC)/5600(OC)/5400(OC)/5200(OC)/4800/4000 MHz. Звукова карта: Realtek® 7.1. Мережева карта: Realtek GbE LAN (10/100/1000 Mbit) + Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax + Bluetooth 5.3. Внутрішні I/O порти: 4x SATA 6Gb/s , 3x M.2 , 1x PCIe 5.0 (x16) , 2x PCIe 3.0 x1 (x16) , 1x USB Type-C , 1x USB 3.2 Gen 1 , 2x USB 2.0...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 mm мм |
| Глибина | 270 mm мм |
| Інші особливості | Wi-Fi, Подсветка LED |
| Код виробника | B760GXWF6EGEN5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Максимальна місткість пам'яті | 256 GB GB |
| Мoдель | B760 G X WF6E GEN5 |
| Підтримувані процесори | Intel |
| Підтримка RAID | Да |
| Роз'єми на задній панелі | 2x Антенна, 1x S/PDIF, 1x DisplayPort |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket 1700 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4x SATA 3.0 |
| Формат плати | ATX |
| Чипсет | Intel B760 |
| Ширина | 305 mm мм |
- Ціна: 9 304 ₴




