Комод Vidaxl 3 шт. дуб Sonoma 60x35x70см деревоподібний 3185778

- В наявності
- Код: 163254721
11 758 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комоди, 3 шт., дуб сонома, 60x35x70см, матеріал деревоподібний. Ці класичні шафки з позачасовим виглядом стануть відмінним доповненням до вашого дому. Тривалий матеріал: деревоподібне з'єднання характеризується винятковою якістю та гладкою поверхнею, а також витривалістю, стабільністю та стійкістю до вологи. Виготовлений з деревоподібного матеріалу меблі можна легко очистити вологою серветкою. Чимало місця для зберігання: шафа з 4 перегородками пропонує безліч місця для зберігання та впорядкування різних речей повсякденного вжитку під рукою. Функція...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Метал, Пластик, Деревно-стружковий матеріал |
| Ніжки | На ніжках |
| Стиль | Класичний |
| Цвет мебели | Дуб сонома |
| Колір фасадів | Дуб сонома |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 11 758 ₴




