Шафа з умивальником Elita Set Ravell 45 1D антрацит 166240

- В наявності
- Код: 56643371
11 889 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Set Ravell шафа з умивальником 45 1D антрацит 166240. розміри: 452x337x680mm. колір: антрацит глянцевий. матеріал фасаду: ламінована плита. матеріал корпусу: ламінована плита. 1 дверцята, що відкриваються вліво. полиця з ламінованої плити. тихий самозакриваючий механізм. ручки: металеві хромовані. умивальник керамічний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 68 см мм |
| Глибина | 34 см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита, ламінована деревно-стружкова плита |
| Мoдель | Ravell |
| Тип | Шафи з умивальниками |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 см мм |
- Ціна: 11 889 ₴


