Комод VidaXL 2 шт. чорний 60x30x70см деревоподібний 3115789

- Немає в наявності
- Код: 138279821
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця шафа з мінімалістичним шармом задовольнить різні потреби і стане ідеальним доповненням вашого інтер'єру. Легкий у догляді матеріал: меблі з деревно-похідного матеріалу легко чистити. Деревно-похідне матеріал забезпечує виняткову якість і має гладку поверхню, а також характеризується міцністю, стабільністю і стійкістю до вологи. Багато місця для зберігання: простір для зберігання полегшує впорядкування речей. Багатофункціональність: міцна стільниця ідеально підходить для експонування декоративних предметів, рамок з фотографіями або кімнатних рослин...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ніжки | Без ніжок |
| Ручки | Без ручок |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір фасадів | Чорний |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

