Крісло з підніжкою VidaXL чорне 60см оббите оксамитом

- В наявності
- Код: 163147805
12 637 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей крісло з підніжкою є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Стане головною частиною вашого дому. Тривалий оксамит: оксамит - це м'яка та зручна тканина, яка приємна на дотик. Міцна та стабільна рама: рама з фанери та металу забезпечує міцність та стабільність крісла з підніжкою. Зручне сидіння: крісло надзвичайно зручне завдяки товстій оббивці сидіння, підлокітникам та подушці під спину. Універсальний підніжок: підніжок підходить для розміщення ніг, коли ви лежите на дивані. Пропонує також додаткове місце для сидіння в кімнаті. Що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал, пластик, тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З підніжкою |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 12 637 ₴

