Ліжко рама сосна 200x200см 13452-3101108

- Немає в наявності
- Код: 135363284
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеризується простим, а водночас позачасовим дизайном, рама ліжка буде дуже практичним і декоративним доповненням до вашої спальні. Дерево преміум: масивна соснова деревина - це красивий, натуральний матеріал. Покрийте поверхню олією, воском або лаком, щоб забезпечити її більшу довговічність і полегшити очищення. Соснова деревина має просту структуру річних кілець, а сучки надають їй унікального, рустикального вигляду. Міцна і стабільна рама: дерев'яна рама забезпечує довговічність і стійкість. Ламелі з масивної соснової деревини пропонують додаткову підтримку. Вони продовжать термін служби вашого матраца, поглинаючи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Кількість місць | Двоспальні |
| Матеріал | Меблева плита, листяне дерево, Сосна |
| Розмір | 200x200 см |
| Стан | Нове |
| Стиль | Рустикальний |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 9 999 ₴







