Прямокутний стіл Signal Flip дуб Artisan чорний 60(120)x80см FLIPDAC60

- Немає в наявності
- Код: 182827405
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розкладний стіл кольору дуба. Стіл розкладний FLIP 60(120)x80 в кольорі дуб Artisan/чорні ніжки. Це ідеальне рішення для інтер'єрів, де важлива функціональність, але також висока естетика і якість виконання. У вас немає багато місця для великого сімейного столу? Не хочете, щоб обраний меблевий виріб пригнічував решту оформлення? Новинка від польської марки Signal - це меблі, створені для вас! Завдяки розкладній конструкції, ви легко збільшите його поверхню, підлаштовуючи під випадок і можливості метражу. Більше того, його універсальну форму і колір легко поєднати з обраними елементами, створюючи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78 см мм |
| Глибина | 60см мм |
| Додаткова інформація | Розкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 160 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Дуб артизан |
| Колір стільниці | Дуб, Дуб артизан |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 9 999 ₴



