Шафа Topeshop Malwa SS 90 Artisan біла
- В наявності
- Код: 181518372
12 374 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа Topeshop Malwa SS 90 Artisan біла
12 374 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа Malwa SS-90 ДУБ АРТІСАН БІЛИЙ. TOP E SHOP ✅. ✔️. ІДЕАЛЬНА ШАФА ДЛЯ ОФІСУ АБО СПАЛЬНІ. 2 ШУФЛЯДИ, 2 ДВЕРІ. МОДЕЛЬ: SS-90 MALWA. КОЛІР: Корпус: ДУБ АРТІСАН. Фронт: БІЛИЙ. Стильна шафа з полицями, штангою та шухлядами. Шафа MALWA SS-90 - це сучасний меблевий виріб, який поєднує елегантність з практичним підходом до зберігання. Завдяки продуманій конструкції з численними полицями, штангою для одягу та двома місткими шухлядами, вона чудово підійде для спальні, гардеробної, молодіжної кімнати чи домашнього офісу. Поєднання теплого відтінку дуба артасан з білими, гладкими фронтами надає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Шухляда |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал | Меблева плита, ДСП, Ламінована плита, Метал, Ламінована ДСП |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип дверей | Поворотні |
| Цвет мебели | Дуб artisan |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 12 374 ₴

