Комод vidaXL сірий 100x40x75см масив сосни 820149
- В наявності
- Код: 143238060
13 044 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Комод vidaXL сірий 100x40x75см масив сосни 820149
13 044 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комод, сірий, 100x40x75 см, масив соснового дерева. Ця класична, дерев'яна шафа є ідеальним доповненням до спальні, вітальні або офісу, створюючи незабутнє враження! Надійний матеріал: масив дерева - це красивий, натуральний матеріал. Соснове дерево має просту структуру волокон, а сучки надають йому унікальний, рустикальний вигляд. Багато місця для зберігання: завдяки 6 перегородкам і 3 шухлядам ця шафа забезпечує багато місця для зберігання журналів, книг, DVD-дисків і мультимедійних пристроїв у впорядкованому вигляді та в межах досяжності. Функція експозиції: міцна стільниця цього меблю є ідеальною...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Матеріал | Масив дерева, Масив сосни |
| Ніжки | Без ніжок |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Класичний, рустичний |
| Цвет мебели | Сірий |
| Колір фасадів | Сірий |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 13 044 ₴

