Підвісна шафа Roca Slim біла 40см (A857911529)
- В наявності
- Код: 172153166
11 483 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Roca Slim біла 40см (A857911529)
11 483 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стильні та дуже практичні колонні шафи для ванної кімнати пропонують зручний простір для зберігання необхідних аксесуарів. Колонні шафи з цієї колекції доступні у високій та низькій версії, а також у варіантах стандарт і slim, що дозволяє ідеально підібрати їх до різних просторів. Зменшена глибина у версіях slim становить всього 12,6 см, що гарантує швидкий доступ до найчастіше використовуваних предметів. Оберіть з 11 модних кольорів, щоб додати своєму інтер'єру унікального характеру. Завдяки різноманітним версіям і багатій палітрі кольорів, ви з легкістю...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см мм |
| Глибина | 12,6 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ДСП |
| Мoдель | Екстра |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 11 483 ₴

