Стіл-стіл vidaXL Hill Range сірий 150x50x74см масив сосни (289001)
- В наявності
- Код: 97520928
14 264 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стіл-стіл vidaXL Hill Range сірий 150x50x74см масив сосни (289001)
14 264 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви шукаєте простий додаток з рустикальним шармом, щоб доповнити інтер'єр вашого приміщення, наш стіл з масиву дерева стане відмінним вибором! Цей стіл виготовлений з масиву соснового дерева, що робить його стабільним і міцним. Стіл оснащений 3 шухлядами з раковиноподібними ручками, 2 перегородками та 1 дверцятами. Він також забезпечує багато місця для зберігання або експонування всіх предметів, які ви хочете добре організувати. Важлива примітка: кольори окремих екземплярів можуть відрізнятися, що робить кожен з наших дерев'яних комп'ютерних столів унікальним...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 см мм |
| Глибина | 50 см мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Цвет мебели | Сірий |
| Ширина | 150 см мм |
- Ціна: 14 264 ₴

