Журнальний столик Signal Priam A
- В наявності
- Код: 15153251
12 532 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Журнальний столик Signal Priam A
12 532 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Priam A Стіл. Стіли та столи є невід'ємним елементом кожного добре оформленого простору. Вони виконують не лише практичну функцію, як місце для напоїв, книг чи декорацій, але й естетичну, надаючи характер всьому інтер'єру. Обираючи відповідний меблевий виріб, варто звернути увагу на його дизайн, матеріал виготовлення та функціональність. Серед багатого асортименту модель Signal Priam A вирізняється сучасним стилем і увагою до деталей, що робить його відмінним вибором для будь-якого дому чи офісу. Мінімалістична форма та елегантність. Стіл кавовий Signal Priam A...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42см мм |
| Глибина | 60см мм |
| Додаткова інформація | Полиці |
| Матеріал | Стекло |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Столик |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 12 532 ₴

