Підвісна шафа Elita Look горіх 168685 606653
- В наявності
- Код: 138339155
12 926 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Elita Look горіх 168685 606653
12 926 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Шафа під умивальник підвісна Look 80 1S Горіх Лінкольн PDW 168685. Шафа під умивальник Look 80 см, без стільниці, 1 шухляда з функцією тихого самозакриття та з повним висуванням, оснащена органайзером. Шафа виготовлена з матеріалів, стійких до дії вологи, фасад і корпус кольору горіх лінкольн. Шафа підготовлена для з'єднання з умивальником або стільницею. Шафа продається без ручок. Ручки можна придбати окремо - доступні можливості: ручка-куля рифлена в кольорах: сталь/золото/чорний, ручка двоточкова в кольорах: хром/золото/чорний або ручка крайова в кольорах:...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 28,1см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Look |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 12 926 ₴

